Hamidiye Mh. 2172. Sok. No:4/1 Merkez / KARAMAN +90 552 572 55 92 Mesai: 10:00 - 24:00

Sizler İçin Hazırladığımız

Davetiyelerle

Mutluluğa Bir Adım Daha...

Hakkımızda

Vizyonumuz ve Misyonumuz

Her zaman sizlerin yüzünü güldürmek ve aradığınızı bulabilmek için büyük bir gayret içerisinde çalışan firmamız, çözüm odaklı kurumsal çalışmaları ya da bireysel tercihler altındaki desteği ile sizlerin adınıza en iyisini online hizmet altında gerçekleştirmektedir. Zengin bir seçenek altında ucuz davetiye modelleri ya da lüks davetiye bünyesinde geniş bir seçenek kapsamında özel olarak seçilen en güzel çeşitlerden, bütçenize göre seçim yapabilir ve satın alabilirsiniz. Önceliğimiz her zaman ilk olarak müşteri memnuniyetidir ve bu parola altında sizler için sen kaliteli, doğru ürünleri mümkün olduğunca uygun fiyatlar altında sunuyoruz.

Sade ve kullanışlı bir ara yüzüne sahip olan sitemiz ile de sizler seçim yaparken yorulmamanız için en rahat site düzeneğini bulunduğunuz yere getiriyoruz. Sayısız model ve renk seçenekleri ile sizlere bir kargo kadar uzağız. Siz sadece beğendiğiniz bir ürünü seçerek MİKRO DAVETİYE olarak sitemiz üzerinden siparişinizi verin. Biz kısa bir süre içerisinde dilediğiniz adrese güvenle yolluyoruz. Ayaklarınızı uzatarak keyifle dilediğiniz bir modeli seçebilir ve bunu yakınlarınızla ya da sevdiğiniz kişiler ile birlikte yapabilirsiniz. Birbirinden güzel yüzlerce seçeneği sizler ile paylaşıyor ve özel günleriniz adına sizler uzun yıllarca saklayabileceğiniz ve bir hatıra olarak saklayabileceğiniz bir davetiye modeli vaat ediyoruz.

Kaliteli ve güvenilir bir hizmet

Her biri en kaliteli malzeme yapısına sahip olan ve son teknoloji altında üretimleri yapılan birbirinden güzel davetiye modellerine sitemiz bünyesinde ulaşabilirsiniz. Şık ve estetik tasarımlar altında birçok farklı model seçeneği, tüm kişisel zevklere göre üretimleri yapılmaktadır. Sizleri anlayan ve ne istediğiniz bilen kadromuz bünyesinde, kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunarak, sizleri de güçlü referanslarımıza katıyoruz. Bunun için tek yapılması gereken MİKRO DAVETİYE olarak sitemize giriş yapmanız ve bireysel ya da kurumsal olarak seçtiğiniz bir model adına hemen bizimle iletişime geçmenizdir. Dilediğiniz bir model adına ülkenin her köşesine en kaliteli ve hızlı kargo sistemi ile davetiye modelinizi ulaştırıyoruz.


WhatsApp
Sipariş Hattı